כללי עסקים חדשים בחולון

המבזק: אלכס, תושב חולון בגילאי השלושים לחייו הוכרז כנעדר

המבזק: אלכס, תושב חולון בגילאי השלושים לחייו הוכרז כנעדר. הוא נצפה לאחרונה לפני שלושה ימים כאשר יצא בערב מביתו. הוא בישר למשפחתו שהולך ל"חדר" ומאז נעלמו עקבותיו. בני משפחתו ההמומים תוהים באיזה "חדר" מדובר והיכן לחפש את יקירם. צוות המערכת ינסה לפתור את התעלומה.

התעלומה -obscurity – כך נקראה אחד מחדרי הבריחה הטובים בארץ, אם לא ה. והוא נמצא אצלינו בחולון. אם אתם חושבים שאתם שחקנים מאוד מנוסים, שכל החדרים הם אותו הדבר ושאי אפשר כבר להפתיע אתכם – תאתגרו את עצמכם ותבקרו ב- "obscurity". הוא באמת שונה מכל החדרים שהכרתם.

כפי שאתם מתארים לעצמכם, אסור לנו לספר יותר מידי פרטים. תכלס, אפילו את הנושא של החדר אסור לנו להסגיר, כדי לא להרוס את ההפתעה. אבל נוכל להבטיח שהחדר הוא מושקע ביותר, מקורי מאוד, ומכיל הרבה חידות מורכבות. לא תמצאו בו יותר מידי מנעולים או כפתורים – תשאירו את זה לחדרים בהם תבקרו עם ילדכם. זהו חדר למבוגרים, אם כי לא היינו מגדירים אותו כמפחיד במיוחד.

החדר אינו לינארי, כלומר – לא חייבים לפתור חידה אחת על מנת להתקדם למישניה. אפשר ואף רצוי להתפצל בתוך הצוות ולעבוד על כמה חידות במקביל. בגלל זה החדר מושלם לצוותים גדולים (אפילו עד 10 איש). לאחר שתפתרו את כל חידות-המשנה, זה יוביל אתכם לפתרון חידה מורכבת עיקרית וכך תדעו שאתם מאוד קרובים להיחלץ מהחדר.

חדר מאתגר, כבר אמרנו? לכן תשריינו לכם ביומן 90 דקות, ולא שעה, כפי שנהוג ברוב חדרי הבריחה. תהיו בטוחים במהלך כל שעה וחצי האלה צוות המפעילים המנוסים ילווה כל צעד שלכם ויפרגן לכם רמזים, אם תרצו. אפילו הרמזים ניתנים כאן בדרך מקורית ולא מעיקה.

והינה כמה מילים שאניה, הבעלים של החדר, רוצה להוסיף…

ומה באשר לאלכס המסכן? לא לא היה חכם מספיק בשביל להיחלץ מהחדר… ואתם חושבים שתצליחו? אז יאללה, תאתגרו את עצמכם.

http://www.portaly.club/obscurity

https://www.facebook.com/PortalY.Israel

 

Powered by WP Review

מה אפשר לעשות היום בחולון?

מגוון פעילויות ואירועים המתקיימים היום בחולון!

מפת אירועים רשימת אירועים

לוח אירועים חיפוש אירועים

קבלו את כל העידכונים
ישר למייל

תרשמו ותקבלו את כל העידכונים ישר לתיבת המייל שלכם!

תודה !

אופס, משהו לא הלך כסדרה...

פוסטים אחרונים

אירועים בחולון

  • לא נמצאו

הופעות בחולון

  • לא נמצאו

הצגות בחולון

  • לא נמצאו

סרטים בחולון

  • לא נמצאו

שעות סיפור בחולון

  • לא נמצאו
שינוי גודל גופנים
Created by Alex Volkov